Kampioenen

Hier vind je een overzicht van al onze kampioenen door de jaren heen. We hebben ons beperkt tot de Vlaamse of Nationale kampioenschappen en de deelnames aan internationale tornooien, mocht er een foutje in geslopen zijn of iets ontbreken aarzel niet om me te contacteren:
Greet Lambeir en Katrien De Roey
  • 1997: 2de op Coupe KBT B niveau (zij waren het eerste werchterse duo met een medaille op de Coupe KBT)
  • 1998: 1ste op de Coupe KBT B niveau (eerste winnaars van de coupe KBT voor Werchter)
  • 1999: Federaal kampioen A niveau seniores meisjes duo's, 2° op de internationale zeestern trofee
Katrien Van Roosendael en Valerie Van Meldert: juniores meisjes duo A niveau
  • 1998: 3° op het kampioenschap van vlaanderen (eerste werchterse medaille op een vlaams kampioenschap in het A niveau), 3° op het belgisch kampioenschap (eerste medaille voor Werchter op een belgisch kampioenschap in het A niveau), 10° op de Flanders Internatinal Acro Cup, 1° op het federaal kampioenschap bij de KVT
Kim Van den Eynde en Karen De Schuyter
  • 1999: 1° internationale zeestern trofee meisjes duo B niveau
Sofie Vandenbosch, Griet Stroobants en Eva Grauwels
  • 1999: 5° internationale Zeestern trofee meisjes trio B niveau
Greet Lambeir en Valerie Van Meldert: meisjes duo seniores A niveau
  • 2000: 4° op de World Cup Acro in Deinze, kampioen van vlaanderen (eerste gouden medaille op een vlaams kampioenschap in het A niveau), Belgisch kampioen (eerste belgische titel in het A niveau), Federaal kampioen bij de KVT
 
Wendy Thomis en Vicky Janssens:
  • 1999: Federaal Kampioen B niveau, 1° op de Fiac
  • 2000: Federaal Kampioen bij de KVT, B niveau
  • 2001: 6° op de Fiac A niveau seniores, 3° op het Vlaams Kampioenschap, 3° op het Belgisch Kampioenschap, 2° op het kampioenschap van West Nederland te Beverwijk
  • 2002: 2° Belgisch kampioenschap Seniores A niveau, Kampioen van Vlaanderen, 7° op de FIAC
Katleen Ravoet, Isabel Vandekerkhove en Lien Beckers: trio B niveau 2001:
  • 2° op de Coupe KBT B niveau, 2° op het Vlaams Kampioenschap B niveau, 1° op het Kampioenschap van West Nederland te Beverwijk A niveau juniores
Sietske Valkenaers, Inneke Valkenaers en Lise Goris:
  • 2001: 3° op de Coupe KBT B niveau, 3° op het Vlaams Kampioenschap B niveau
  • 2002: 1° op het kampioenschap van West-Nederland in Beverwijk,
  • 2003: A niveau juniores: 9° op de FIAC
Kim Hendrickx en Eline Van Houtte
  • 2001 : 2° op de Coupe KBT B niveau
  • 2002: Juniores A niveau: 2° op het kampioenschap van West-Nederland in Beverwijk, 3° op het Vlaams Kampioenschap, 3° op het Belgisch Kampioenschap, 11° op de FIAC
Sabrina Kestens, Sofie Van Den Bosch en Eva Grauwels:
  • 2001 : 2° op het Vlaams kampioenschap seniores trio's A niveau
Ward Delabastita en Sam Peeters: beloften jongens duo
  • 2003: Kampioen van Vlaanderen Belgisch Kampioenschap
Greet Lambeir en Yana Princen: meisjes duo B niveau
  • 2003: Kampioen van Vlaanderen 1ste op de Coupe KBT B niveau
  • 2004: C niveau: Kampioen van Vlaanderen, 1ste op de Coupe KBT, 1° op de nationale interclub
Ward Delabastita en Ellen Robbeets:
  • 2005: 14° op de FIAC juniores gemengd duo A niveau
  • 2006: 1° op het kampioenschap van West - Nederland in Beverwijk, 9° op de FIAC, 3° op het Vlaams Kampioenschap, 2° op het Belgisch Kampioenschap
  • 2007: seniores gemengd paar A - niveau Kampioen van Vlaanderen, 2° op het Belgisch kampioenschap, 2° in de finale FIAC
  • 2008 : Kampioen van Vlaander en Belgisch Kampioen, 2° FIAC, 2° MIAC in Portugal
Ilse Ravoet , Karlien Vanden Eynde en Delphine Quatannens: trio juniores A niveau
  • 2005: 13° op de FIAC 2006: Seniores trio A - niveau, 1° op het kampioenschap van West - Nederland in Beverwijk, 3° op het Belgisch Kampioenschap 6° op de FIAC
Evy Jacobs en Eva Van Meerbeek: meisjes duo A niveau beloften
  • 2007 : 13° FIAC
Evy Jacobs, Yentl Feyaerts en Eva Van Meerbeek: meisjes Trio A niveau Juniores
  • 2009 : 2° op de MIAC in Portugal, 6° op de FIAC in Puurs
Evy Jacobs, Erika Balligand en Eva Van Meerbeek: meisjes Trio A niveau Seniores
  • 2010 : 2° op de MIAC in Portugal bij de Seniores Competition, 6° op de FIAC in Puurs
  • 2011: 2de op het Belgisch Kampioenschap A-Seniores, 1ste op de Flanders International Acro Cup i Puurs; 2° op de MIAC in Portugal bij de Seniores Competition
Evy Jacobs, Erika Balligand en Luka Struye: meisjes Trio A niveau Seniores
  • 2012 : 3° op de MIAC in Portugal
Oona De Clercq, Liesbeth Deaulmerie en Anouk Robbeets:
  • 2007: 9° FIAC Age Group
  • 2008: Kampioen van Vlaanderen C-niveau meisjes trio
Yana Princen en Esther Gilson:
  • 2008: Kampioen van vlaanderen C-niveau meisjes duo
  • 2009: 1ste op de MIAC in Portugal bij de A-beloften meisjes Duo, 3de op het Vlaams Kampioenschap in Puurs, 9° op de FIAC, 3de op het Belgisch Kampioenschap in Puurs, 5° op het Europees Kampioenschap Acrobatische Gymnastiek - Age Group Competition in Vila do Conde, Portugal
  • 2010: 8° op de FIAC in Puurs
Valerie Van Meldert en Rebecca Guns:
  • 2007: 1° Vlaams Kampioenschap meisjes duo C-niveau
Valerie Van Meldert, Siets Valkenaers en Rebecca Guns:
  • 2006: kampioen van Vlaanderen C-niveau meisjes trio
Marlies Vermuyten, Valerie Van Meldert en Rebecca Guns:Trio A - niveau Seniores
  • 2008: 2° op het Kampioenschap van Vlaanderen, 4° op de FIAC, 1° op de MIAC in Portugal voor Portugal en England
Marlies Vermuyten en Rebecca Guns:Duo A - niveau Seniores
  • 2009: 2° op de MIAC in Portugal
Mariska Guns, Delphine Quatannens en Luka Struye: Junioren trio A niveau
  • 2008 : 4° op de MIAC in Portugal bij de beloften A-niveau
  • 2009 : 4° op de MIAC in Portugal, 7° op de FIAC in Puurs, 12° op het Europees Kampioenschap Acrobatische Gymnastiek - Age Group Competition in Vila do Conde, Portugal
  • 2010 : 11° op de FIAC in Puurs
  • 2011 : 7de op de MIAC in Portugal bij de A-Junioren, 10de op de FIAC in Puurs
Jill Moens en Sarah Aerts: Beloften Duo A niveau
  • 2009 : 5° op de MIAC in Portugal
Robin Degerickx en Mouna Vanlommel
  • 2009: Kampioen van Vlaanderen C-junioren
  • 2010: 1ste op de MIAC in Portugal bij de Age Group Competition, 2de op de Vlaamse Kampioenschappen A-Beloften, 2de op de FIAC in Puurs, 2de op het Belgisch Kampioenschap A-Beloften, 5de op de World Age Group Competition 11-16 jarigen in Wroclaw, Polen
Ellen Robbeets, Hannah Vastenavondt en Nona Wouters
  • 2010: 3de op het Vlaams Kampioenschap I2-niveau
  • 2011: 1ste op het Vlaams-Kampioenschap C-niveau trio's, 3de op de MIAC2011 bij de Age-Group competition, 7de op de FIAC2011
  • 2012: 1ste op de coupe KBT B-Juniores, 3de op het Vlaams Kampioenschap B-Juniores en 1ste op de FIAC B-Juniores
Annelien Brauns, Liesbeth Deaulmerie en Mouna Van Lommel
  • 2011: 3de op het Vlaams-Kampioenschap B-senioren groepen
  • 2012: 8ste op de MIAC A-seniores
Robin Degerickx en Emma Hansen
  • 2011: 1ste op de Coupe KBT B-junioren duo's, 2de op het Vlaams-Kampioenschap B-junioren duo's
  • 2012: 2de op het Vlaams Kampioenschap A juniores en 5de op de MIAC
  • 2013: 2de op het Vlaams Kampioenschap A juniores, 2de op het Belgisch Kampioenschap en 2de op de MIAC

Yana Princen, Jill Moens en Esther Gilson

  • 2011: 5de op de MIAC2011 bij de A-junioren
Sanne Simons, Anouk Robbeets en Noor Janssens
  • 2011: 2de op het Vlaams-Kampioenschap I1-niveau
  • 2012: 4de op de MIAC en 8ste op de FIAC bij de Age Group Competition
  • 2013: 6de op de MIAC en 6de op de IAC 's Hertogenbosch

 

Ellen Robbeets, Hannah Vastenavondt en Hasse Timmermans

  • 2013: 3de op het Vlaams Kampioenschap B-niveau juniores, 2de op de coupe KBT
Jill Moens, Jantine Brauns en Liene
  • 2013: 3de op het Vlaams Kampioenschap C-niveau juniores, 2de op de IAC 's Hertogenbosch
Jana Van Oosterwijck, Mouna Vanlommel en Noortje Swinnen
  • 2013: 1ste op het Vlaams Kampioenschap C-niveau Beloften, 3de op de IAC 's Hertogenbosch
  • 2014: 2de op de Coupe KBT Juniores B-niveau
Jonas Anthoon en Simon De Wever
  • 2013: 1ste op de IAC 's Hertogenbosch
  • 2014: 2de op het Belgische Kampioenschap A 11-16, 2de op het Vlaams Kampioenschap A 11-16
Luka Struye, Annabel Cornille en Laura Laureys
  • 2013: 1ste op de IAC 's Hertogenbosch
  • 2014: 1ste op het Vlaams Kampioenschap A 11-16
Nona Wouters en Mathias Celis (Gymfinity)
  • 2014: 2de op het Belgisch Kampioenschap A 12-18, 2de op het Vlaams Kampioenschap A 12-18
Hannah Vastenavondt, Esther Gilson en Noor Janssens
  • 2014: 1ste op Coupe KBT Juniores B-Niveau
Jonas Anthoon, Tiska Van Der Auwera
  • 2015: 3de op de Coupe KBT B 11-19 Duo, 2de op het Vlaams-Kampioenschap B 11-19 Duo
  • 2016: 2de op het Belgisch Kampioenschap A 12-18, 2de op het Vlaams Kampioenschap A 12-18
Luka Struye, Esther Gilson en Laura Laureys
  • 2015: 1ste op het Belgisch Kampioenschap A 12-18, 1ste op het Vlaams Kampioenschap A 12-18
  • 2016: 1ste op het Belgisch Kampioenschap A 13-19, 1ste op het Vlaams Kampioenschap A 13-19
Sanne Simons, Anouk Robbeets en Hasse Timmermans
  • 2015: 2de op het Belgisch Kampioenschap A 12-18, 2de op het Vlaams Kampioenschap A 13-19
Jana De Potter, Emma Hanssens en Gitte Struye
  • 2015: 1ste op het Vlaams Kampioenschap I1 Niveau
Vanlommel Mouna, Charlotte De Wever en Lotte Somers
  • 2015: 2de op de Coupe KBT B 11-19 Groepen
Simon De Wever en Rajo Timmermans
  • 2016: 1ste op het Belgisch Kampioenschap A 11-16, 1ste op het Vlaams Kampioenschap A 11-16
  • 2017: 1ste op het Belgisch Kampioenschap A 12-18, 1ste op het Vlaams Kampioenschap A 12-18
  • 2018: 1ste op het Belgisch Kampioenschap A 12-18, 1ste op het Vlaams Kampioenschap A 12-18
Charlotte Westhof-Jacobs (APG), Anouk Robbeets en Janne Somers
  • 2016: 2de op het Belgisch Kampioenschap A 13-19, 3de op het Vlaams Kampioenschap A 13-19
  • 2017: 1ste op het Belgisch Kampioenschap A Seniores, 1ste op het Vlaams Kampioenschap A Seniores
Kiebooms Katleen (APG), Sanne Simons en Nona Wouters
  • 2016: 2de op het Belgisch Kampioenschap A Seniores, 2de op het Vlaams Kampioenschap A Seniores
Liesbeth Deaulmerie, Stefanie Daemen en Tiska Van Der Auwera
  • 2016: 3de op het Vlaams Kampioenschap B 11-20+ Groepen
Tiska Van Der Auwera, Marte Van Houdt en Lotte Veugelen
  • 2017: 3de op het Vlaams Kampioenschap I1 9-15
Anke Storms en Louise Janssens
  • 2017: 3de op het Vlaams Kampioenschap A 11-16
  • 2018: 3de op het Belgisch Kampioenschap A 12-18, 3de op het Vlaams Kampioenschap A 12-18
Hanssens Emma, Vanoverbeke Manouk en Judith De Schryver
  • 2017: 3de op het Belgisch Kampioenschap A 12-18, 3de op het Vlaams Kampioenschap A 12-18
Jonas Anthoon met Geusens Bram, Pattel Noam en Garé Hannes (Sportiva Sint-Gillis Waas en STB Berchem Sport)
  • 2017: 1ste op het Belgisch Kampioenschap A Seniores
Annabel Cornille, Jana De Potter en Nuria Van Der Auwera
  • 2018: 2de op het Belgisch Kampioenschap B 11-19 Groep, 2de op het Vlaams Kampioenschap B 11-19 Groep
Gilles Saliën en Lotte Somers
  • 2018: 2de op het Vlaams Kampioenschap A Seniores
Charlotte Westhof-Jacobs (APG), Sanne Simons en Janne Somers
  • 2018: 1ste op het Belgisch Kampioenschap A Seniores, 2de op het Vlaams Kampioenschap A Seniores

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer